Teatrzyk „Smocza legenda” w bibliotece- grupa III

      Możliwość komentowania Teatrzyk „Smocza legenda” w bibliotece- grupa III została wyłączona

6 czerwca 2022r. zostaliśmy zaproszeni do Gminnej Biblioteki Publicznej w Szczercowie, gdzie mogliśmy obejrzeć spektakl przygotowany przez aktorów z Krakowa na podstawie najbardziej znanej krakowskiej legendy o Smoku Wawelskim. Inscenizacja przybliżyła przedszkolakom historię Smoka Wawelskiego i kulturę związaną z Krakowem. Poprzez współudział i wspólną zabawę z aktorami dzieci poznały znaczenie uczciwości i szacunku oraz przyjaźni.

Piękna, autorska muzyka, doskonałe, kolorowe stroje i rekwizyty stworzyły atmosferę nauki i rozrywki z mnóstwem wrażeń artystycznych.

Bardzo dziękujemy naszej koleżance Katarzynie Ratajczyk za zaproszenie do biblioteki na przedstawienie:)

Sylwia Stępińska