LOGOPEDIA- 29.03.2021

      Możliwość komentowania LOGOPEDIA- 29.03.2021 została wyłączona

Witajcie kochani.

Od dzisiaj przez kilka dni będziemy spotykać się w świecie wirtualnym. Będę do Was pisać na naszej stronie przedszkola i na grupie FB Logopedia (kto jeszcze nie dołączył to serdecznie zapraszam https://www.facebook.com/groups/654025575395337/?ref=share).

Dzisiaj zapraszam Was do przypomnienia sobie części ciała i poznania naszych zmysłów za pomocą, których poznajemy świat. Wysyłam kartę, na której macie dopasowane części ciała oraz drugą, którą musicie sami uzupełnić. Pozostałe 2 karty musicie uzupełnić sami- dopasować część ciała do zmysłu, dzięki której poznajemy otaczający nas świat, np. 👂- słuch, 👀- wzrok itd. Bawcie się dobrze, a swoje pracy wstawcie na grupę FB Logopedia lub prześlijcie na Mesengerze lub na pocztę gagracz@op.pl. Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce😀.