Dzień Kobiet w grupie IV

      Możliwość komentowania Dzień Kobiet w grupie IV została wyłączona

Dzień Kobiet – 8 marca 2024 r., to wyjątkowy dzień dla wszystkich kobiet i małych kobietek. W grupie IV również obchodziliśmy to ważne święto. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszystkie dziewczynki otrzymały serdeczne życzenia i upominki od swoich kolegów. Chłopcy składali życzenia, odśpiewali 100 lat,  wręczali piękne pamiętniki i batoniki. Trzeba przyznać, że mali dżentelmeni ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym dla swoich koleżanek- zamienili się w kucharzy i pod czujnym okiem pani Sylwii przygotowali gofry z bitą śmietaną, cukierkową posypką. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek, świadczyły o miło spędzonym czasie.

Wszystkie dziewczynki, te małe i duże, dziękują chłopcom za piękne życzenia i podarunki.

Podziękowania składamy również rodzicom, za pomoc w zorganizowaniu upominków oraz poczęstunku dla dzieci.

Sylwia Stępińska

WESOŁEE EKSPERYMENTOWANIE:

GOFRY PRZYGOTOWANE PRZEZ CHŁOPCÓW:

POCZĘSTUNEK DLA DZIECI:

WRĘCZENIE UPOMINKÓW:

PRZYGOTOWANIE PREZENTÓW DLA MAM / SESJA ZDJĘCIOWA: