Dzień Kobiet w grupie III

      Możliwość komentowania Dzień Kobiet w grupie III została wyłączona

Studio tatuażu, salon manicure, salon fryzjerski, strefa masaży relaksacyjnych i maseczek oraz malowanie twarzy – to wszystko czekało na dziewczynki z grupy III w naszym przedszkolnym SPA 🌿💅👠✂️🧴🌿 zorganizowanym z okazji Dnia Kobiet🌷. Wszystkie zabiegi cieszyły się ogromnym powodzeniem. Dziewczynki były zachwycone. Również mali panowie chętnie korzystali z niektórych propozycji. Natomiast nasza Pani Dyrektor zdecydowała się na bajeczny tatuaż 🙂 Na zakończenie tego wyjątkowego dnia chłopcy wręczyli dziewczynkom upominki, a paniom kwiaty.

Serdecznie dziękujemy Pani fryzjerce Sylwii Kędziak – mamie Tosi, za wykonanie usług fryzjerskich i poświęcony nam czas 🙂

Wszystkim Paniom, tym dużym i tym małym, składamy najserdeczniejsze życzenia 🌷

Justyna Jaśkiewicz