ZAJĘCIA RUCHOWE Z INSTRUKTOREM

      Możliwość komentowania ZAJĘCIA RUCHOWE Z INSTRUKTOREM została wyłączona

Drodzy Rodzice!

We środę 16 marca nasi wychowankowie wezmą udział w bezpłatnych pokazowych zajęciach ruchowych prowadzonych na dużej sali przedszkolnej przez trenera ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej dla dzieci w wieku przedszkolnym Przedszkoliada.pl

Zajęcia będą trwały 20 min dla każdej grupy dzieci. Dzieciom będzie towarzyszyła wychowawczyni, zaś zajęcia poprowadzi wykwalifikowany instruktor programu Przedszkoliada.pl

Prosimy o wygodne ubranie, w którym dzieci będą czuły się komfortowo w czasie zajęć ruchowych.

Proponujemy Państwu zapoznanie się z materiałami dotyczącymi programu na stronie www.przedszkoliada.pl

Jeśli zdecydują Państwo o uczestnictwie dziecka w programie (przystąpienie do programu jest płatne), zajęcia będą odbywać się na terenie przedszkola w godzinach popołudniowych; wszelkie szczegóły zostaną ustalone w terminie późniejszym.