O Nas

Przedszkole Samorządowe w Szczercowie zlokalizowane jest przy ulicy Akacjowej 1. Nowa placówka funkcjonuje od września 2010 roku. Budowę przedszkola rozpoczęto w kwietniu 2009 roku. Natomiast w ostatnich dniach lipca 2010 roku zakończyła się realizacja projektu.

Nasze przedszkole to wolnostojący, parterowy budynek, składający się z czterech segmentów dydaktycznych z pełnym zapleczem sanitarnym. Każdy grupa jest w innej kolorystyce: gr. I – „Zielona”, gr. II – „Niebieska”, gr. III – „Czerwona”, gr. IV – „Żółta”, i z innego materiału: cegły, kamienia, betonu, drewna, okładziny aluminiowej. W naszej placówce znajduje się również sala do zajęć ruchowych i zajęć logopedycznych. Posiadamy także własne zaplecze żywieniowe i plac zabaw.

Pomoce nauczyciela:

Anna Delinga- zastępstwo za Maria Wiśniewska