Wizyta Mikołaja w gr.I

      Możliwość komentowania Wizyta Mikołaja w gr.I została wyłączona

W piątek 4 grudnia grupę I odwiedził niezwykły gość – Święty Mikołaj!!! Dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko Św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Dzieci odwdzięczyły mu się pieknie zaśpiewaną dwa razy piosenką! Na zakończenie gość wręczył przedszkolakom, oczywiście, wyczekiwane prezenty. Oczekiwana cały rok wizyta minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości.

A. Bugajska & K. Ratajczyk