Rozwój emocjonalny przedszkolaka – prezentacja dla rodziców.

      Możliwość komentowania Rozwój emocjonalny przedszkolaka – prezentacja dla rodziców. została wyłączona

Drodzy Rodzice, przedstawiam Wam prezentację dotyczącą emocji Waszych dzieci. Są już duże, są przedszkolakami, ich rozwój jest dla nas bardzo ważny. Ta prezentacja pozwoli Wam spojrzeć szerzej na emocje, które towarzyszą dzieciom i dorosłym każdego dnia i nie da się bez nich funkcjonować. Życie niesie nam różne niespodzianki, dzieci codziennie poznają nowe okoliczności, uczą się funkcjonować w grupie rówieśniczej i w środowisku lokalnym. Odpowiednie spojrzenie na towarzyszące im emocje w różnych sytuacjach jest bardzo ważne. Mam nadzieję, że ta prezentacja będzie dla Państwa pomocna. Załączam jeszcze inspirujący artykuł. 

ROZWÓJ EMOCJONALNY PRZEDSZKOLAKA.pptx

emocji-moc

CZEGO DZIECI NAM NIE MÓWIĄ

 

Pozdrawiam A. Bugajska