Dzień Bezpiecznego Internetu w przedszkolu 9 lutego – prezentacja multimedialna

Możliwość komentowania Dzień Bezpiecznego Internetu w przedszkolu 9 lutego – prezentacja multimedialna została wyłączona

Drogi Rodzicu!
Myślisz, że ten problem Cię nie dotyczy, bo Twoje dziecko jest dopiero w przedszkolu?
A czy nie karmisz dziecka przy tablecie/smartfonie, bo nie chce jeść/bo tak szybciej/bo się wtedy nie pobrudzi?
Czy nie dajesz dziecku telefonu, żeby mieć „trochę” spokoju?
Czy wiesz, że dzieci poniżej 3 roku życia w ogóle nie powinny korzystać z komputera?
W grupie wiekowej od 3 do 7 lat dozwolone jest maksymalnie 30 minut dziennie.
Niestety, wiele naszych dzieci przekracza te limity, a ich zachowania wskazują na początki albo uzależnienie od tzw. wysokich technologii (to widać w naszych grupach).
Mają dopiero 3-4-5 lat…
A co będzie, gdy będą miały 13-14-15 lat? Na pewno nie będzie lepiej, jeśli nie będziesz mieć nad tym kontroli.

Gorąco zachęcamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej naszego logopedy p. Edyty Gagracz „Wpływa technologii wysokich na rozwój dziecka”

wpływ technologii wysokich na rozwój dziecka

K. Ratajczyk