Bal karnawałowy w grupie I

      Możliwość komentowania Bal karnawałowy w grupie I została wyłączona

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia.

W czwartek 4 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój. Dzieci wchodziły do sali już w swoich kostiumach. Opowiadaniom, dyskusjom i wzajemnemu podziwianiu nie było końca. Przed śniadaniem bawiliśmy się na dużej sali z siostrą Anną, a po śniadaniu – bawiliśmy się w naszej sali, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała nas do tańców. W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania słodkich poczęstunku, a największą jego atrakcją był świeżo prażony popcorn.

Relację z tego wydarzenia można zobaczyć tutaj:

https://youtu.be/khv2ymF2Jqo

Katarzyna Ratajczyk