„Zostań w domu”- propozycje zabaw z dziećmi dla gr.I – 17.03.20

Możliwość komentowania „Zostań w domu”- propozycje zabaw z dziećmi dla gr.I – 17.03.20 została wyłączona

W odpowiedzi na zaistniałą sytuację codziennie będziemy proponować zabaw, w które można bawić się z dzieckiem w tym wolnym czasie. Wiemy, że ten czas jest trudny, dlatego ważne jest to, aby wykorzystać go aktywnie, bawiąc się z dzieckiem, a nie włączając mu TV, smartfon czy komputer.

Wiosenne kodowanie. Karty pracy, którymi chcemy się z podzielić są w trzech wersjach.Dwie pierwsze są to wersje kolorowe, natomiast trzecia przygotowana jest w wersji czarno-białej. Dzieci same zadecydują jak ma wyglądać wzór bądź będą pracować według instrukcji nauczyciela. Pierwsza tabelka na każdej ze stron to wzór, kolejna jest tabelą do uzupełnienia. Owocnej pracy:-)

(źródło: www.ztorbynauczycielki.pl)

1. WIOSENNE-KODOWANIE-1
  2. WIOSENNE-KODOWANIE-2