Wyniki konkursu grupowego. Gr. I Zielona. 22.10.2024

Możliwość komentowania Wyniki konkursu grupowego. Gr. I Zielona. 22.10.2024 została wyłączona

REGULAMIN KONKURSU:

1. Organizator konkursu

Organizatorem konkursu jest grupa I Przedszkola Samorządowego w Szczercowie. Koordynatorkami konkursu są Anna Bugajska i Weronika Bogucka.

1. Cele konkursu

Celem konkursu jest pobudzanie wyobraźni i inwencji twórczej dziecka oraz uwrażliwianie na piękno zmieniającej się przyrody. Konkurs umożliwia ponadto wspólne przeżywanie radości i  satysfakcji w gronie rodzinnym.

1. Uczestnicy konkursu

Konkurs skierowany jest do wszystkich przedszkolaków z grupy I Przedszkola Samorządowego w Szczercowie wraz z Rodzinami.

Nasz konkurs dobiegł końca. Dziś dzieci otrzymały dyplomy, nagrody oraz upominki za udział w konkursie – „Ozdabiamy jeżyka”. Przedszkolaki z grupy Zielonej oraz ich rodziny, wykazały się niezwykłą pomysłowością w wykorzystaniu darów jesieni. Jeże miały wyjątkowe kolce, kolorowe, piękne. Zupełnie, jak tegoroczna jesień, która jest pełna promieni słońca.