Wycieczka do figloraju- grupa IV

      Możliwość komentowania Wycieczka do figloraju- grupa IV została wyłączona

3 czerwca 2022r. grupa IV „żółta” wybrała się na wycieczkę do Figloraju. Celem tego wyjazdu było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności, orientacji w przestrzeni oraz integracja grupy. Po przybyciu na miejsce miło powitała nas pani, która zapoznała z zasadami zachowania podczas pobytu w centrum zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. Na dzieciaki czekało wiele atrakcji: zjeżdżalnie, tunele, trampolina. Wiele pozytywnych emocji wzbudził basen z kolorowymi kulkami. Dzieciaki z wielką chęcią znajdowały sobie zajęcie korzystając także z mini pojazdów oraz innych zabawek znajdujących się w sali. Wszyscy świetnie się bawili. Ten dzień na długo zostanie w naszej pamięci.

Joanna Szcześniak, Sylwia Stępińska