Wizyta w kwiaciarni „Stokrotka” grupy I

      Możliwość komentowania Wizyta w kwiaciarni „Stokrotka” grupy I została wyłączona

Dziś dzieci z grupy I odwiedziły kwiaciarnię Stokrotka w Szczercowie. Celem wycieczki było zapoznanie przedszkolaków z zawodem kwiaciarki – florystki w bliższym otoczeniu przedszkola. Właścicielka pani Dorota Kąkalec pokazała małym gościom najpiękniejsze kwiaty wiosenne do posadzenia w ogrodzie, opowiedziała dzieciom o kilku gatunkach kwiatów oraz sposobach ich pielęgnacji. Zaprezentowała przedszkolakom różne latarenki, świece, ozdoby do domu i ogrodu, upominki, szklane ogrody i… wiele pięknych rzeczy, które można kupić w kwiaciarni. Przedszkolaki mogły dotknąć niejednego kaktusa i powąchać przepięknie pachnące świece. Serdecznie dziękujemy Paniom – Dorocie i Ewelinie za niezwykłe spotkanie wśród kwiatów i obdarowanie nas ślicznymi balonami i gumami rozpuszczalnymi.WAŻNE: uśmiech w czasach zarazy jest potrzebny | Krzysztof Turzański

K. Ratajczyk & A. Węglewska