WIZYTA W BIBLIOTECE: PROJEKT „MAŁA KSIĄŻKA WIELKI CZŁOWIEK”, TEATRZYK KAMISHIBAI „SMOK WAWELSKI”- GRUPA III

      Możliwość komentowania WIZYTA W BIBLIOTECE: PROJEKT „MAŁA KSIĄŻKA WIELKI CZŁOWIEK”, TEATRZYK KAMISHIBAI „SMOK WAWELSKI”- GRUPA III została wyłączona

09.11.2023 r. z wielką radością wybraliśmy się do magicznego miejsca jakim jest Gminna Biblioteka Publiczna w Szczercowie. Była to pierwsza wizyta dzieci z grupy III wśród tylu książek. Wysłuchaliśmy bajki o „Smoku Wawelskim”🐉 przedstawionej za pomocą teatrzyku kamishibai. Przedszkolaki z biblioteką zapoznała Pani Ania Matuszak, opowiedziała im o tym magicznym miejscu, z wielkim zainteresowaniem oglądaliśmy książki znajdujące się na półkach, ale szczególnie dzieci zainteresował dział dla najmłodszych. Dowiedziały się, także co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. W trakcie pobytu w bibliotece, rozwiązywały zagadki związane z postaciami z bajek i baśni. Otrzymaliśmy zakładki do książek- krasnalki. Wypożyczyliśmy książki, które będziemy czytać w przedszkolu. Dziękujemy za miłe spotkanie😊❤️

Aby dziecko mogło zostać czytelnikiem biblioteki, wystarczy przyjść i je zapisać. Dzieciaki będą uczestniczyć w projekcie dla dzieci w wieku przedszkolnym „MAŁA KSIĄŻKA WIELKI CZŁOWIEK”- otrzymają książeczkę do wklejania naklejek, zebrane 10 naklejek = dyplom czytelnika. Zachęcam do udziału. Niektóre dzieci z grupy III są już zapisane👏

Sylwia Stępińska