Wizyta policjantów w przedszkolu

      Możliwość komentowania Wizyta policjantów w przedszkolu została wyłączona

Dnia 9 grudnia odwiedzili nas w przedszkolu dwaj policjanci z Posterunku Policji w Szczercowie: młodszy aspirant Paweł Wódka i młodszy aspirant Grzegorz Kapelańczyk. Panowie przybliżyli dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, udzielili wskazówek, jak zachować się w sytuacji spotkania osoby obcej oraz przypomnieli numer alarmowy 112. Dużym powodzeniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta oraz krótkich piosenek traktujących o pracy policjanta. Dzieci dzieliły się także swoimi doświadczeniami, pokazały,  że są odpowiedzialne i wiedzą, jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu. Jednak największe zainterseowanie wzbudziło oglądanie radiowozu, którym można było pokierować:)

Serdecznie dziękujemy Panom policjantom za miłą i pouczającą wizytę!

J. Jaśkiewicz, K. Ratajczyk