„Wiosna u drzwi” – konkurs na wiosenną ozdobę drzwi w grupie I

      Możliwość komentowania „Wiosna u drzwi” – konkurs na wiosenną ozdobę drzwi w grupie I została wyłączona

Przed świętami odbył się w grupie I konkurs na wiosenną ozdobę drzwi „Wiosna u drzwi”. Miał on na celu: propagowanie rękodzielnictwa, rozwijanie kreatywności, fantazji i wrażliwości estetycznej u dzieci, własnoręczne tworzenie ozdób z dostępnych materiałów, rozwijanie sprawności manualnych oraz budowanie i wzmacnianie poczucia własnej wartości. Ilość pięknych prac (12) przeszła nasze oczekiwania. Jury, p. Edyta Gagracz i Justyna Jaśkiewicz, przyznało trzy miejsca i cztery wyróżnienia (dyplomy, układanki i gry):

I miejsce – Różyczka Stempień

II miejsce – Hania Humięcka

III miejsce – Hania Wulkiewicz

Wyróżnienia: Nikoś Rzepkowski, Kubuś Drymuch, Maja Dyła i Ala Pietrzyk

Nagroda dyrektora: Jaś Kruk

Pozostali uczestnicy:  Adaś Siewiera, Julia Jóźwiak, Kaja Sakrajda i Nela Sztuk otrzymali nagrody pocieszenia.

Dziękujemy serdecznie za udział i gratulujemy Zwycięzcom!!!

K. Ratajczyk & A. Węglewska