Wielkanocna wymiana kartek z innymi przedszkolami

Możliwość komentowania Wielkanocna wymiana kartek z innymi przedszkolami została wyłączona

Grupa III i IV wzięła udział w projekcie, który polegał na wzajemnej wymianie kartek świątecznych z okazji Świąt Wielkanocnych. Jego głównym celem było kultywowanie tradycji świątecznych związanych ze składaniem sobie życzeń. Wspólnie wykonaliśmy 10 pięknych kartek z życzeniami, które zostały wysłane do przedszkoli w całej Polsce, a także do Wielopoziomowej Drużyny Nieprzetartego Szlaku „Dreptacze”.

Oto z kim nawiązaliśmy współpracę:

1. Szkoła Podstawowa im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie (oddział przedszkolny).
  2. Szkoła Podstawowa Staniątki (oddział przedszkolny).
  3. Przedszkole nr 4 w Ostródzie.
  4. Przedszkole nr 402 w Warszawie.
  5. Szkoła Podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim (oddział przedszkolny).
  6. Przedszkole Publiczne nr 24 w Rzeszowie.
  7. Przedszkole w Bogumiłowicach.
  8. Przedszkole Publiczne z Zielonej Góry.
  9. Przedszkole Samorządowe w Słupnie.
  10. Wielopoziomowa Drużyna Nieprzetartego Szlaku „Dreptacze”, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy dla dzieci niewidomych w Owińskach.

Z wielką niecierpliwością czekamy na kartki od naszych rówieśników.

Sylwia Stępińska