Warsztaty świec żelowych w grupie IV

      Możliwość komentowania Warsztaty świec żelowych w grupie IV została wyłączona

7 marca 2023r. dzieci z grupy IV wzięły udział w warsztatach, podczas których samodzielnie wykonały świece żelowe. Dzieci miały do dyspozycji piasek w różnych kolorach, kamyczki, cekiny i inne ozdoby. Dzięki nim każdy mógł zaprojektować wygląd swojej świecy według własnego pomysłu.Na początku przedszkolaki wsypywały do szklaneczek  piasek w czterech dowolnie przez siebie wybranych kolorach, a następnie wybierały i układały na piasku podobające się im ozdoby. Na końcu animatorka prowadząca warsztaty zalała świece ciepłym żelem, co wywarło na wszystkich duże wrażenie! Dzieci wykazały się dużą pomysłowością, dzięki czemu każda świeca jest piękna i wyjątkowa. Przekonajcie się samiUśmiech

Sylwia Stępińska