ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Możliwość komentowania ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI została wyłączona

Dziś 10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu  Święto Niepodległości. Od najmłodszych lat należy zaszczepić w dzieciach szacunek do polskich symboli i przywiązania do swojej Ojczyzny. Celem uroczystości było kształtowanie postawy szacunku wobec symboli narodowych: godła, flagi i hymnu.

W tym dniu wszystkie dzieci przyszły ubrane na galowo, by podkreślić rangę uroczystości i świętować ten wspaniały, wyjątkowy dzień. Pani Dyrektor zaprosiła całą społeczność przedszkolną do wspólnego odśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego”, tym samym nasze przedszkole przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”. Wszystkie dzieci dumnie, przyjmując właściwą postawę „na baczność”, odśpiewały hymn Polski.

Anna Stanisławska- Opalińska