Świąteczne zajęcia otwarte w I grupie

      Możliwość komentowania Świąteczne zajęcia otwarte w I grupie została wyłączona

Dnia 20 grudnia odbyły się w I grupie zajęcia otwarte dla rodziców. Najpierw zaprosiliśmy naszych gości do uczestnictwa w zajęciach na dywanie. Pani Kinga wprowadziła nas w świąteczny czas, omawiając bożonarodzeniowe tradycje, poparte ilustracjami. Dzieci razem z rodzicami odgadywały, co pasuje, a co nie do Świąt Bożego Narodzenia, rozwiązywały świąteczne zagadki, itp. Następnie wzięliśmy udział w zimowym torze przeszkód, a nawet w zabawie prowadzonej przez tatę Weroniki. Potem posileni małym poczęstunkiem bawiliśmy się dowolnie, co mogli podpatrzeć rodzice, aby nabrać sił do wykonania bożonarodzeniowej bombki na choinkę. Na końcu mieliśmy zajęcia z języka angielskiego o tematyce świątecznej, of course;-) Najmilszym i wzruszającym akcentem było pożegnanie pani Kingi, która mamy nadzieję będzie nas miło wspominać!