Spotkanie z policjantem

      Możliwość komentowania Spotkanie z policjantem została wyłączona

15 września 2021r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantem p. Grzegorzem Kapelańczykiem oraz z p. Małgorzatą Ratajczyk. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Policjantka w formie praktycznej, przypomniała podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Następnie pan Grzegorz wytłumaczył jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Na zakończenie wizyty przedszkolaki otrzymały prezenty opaski odblaskowe , gościom zostało wręczone podziękowanie.

J. Szcześniak, S. Stępińska, J. Jaśkiewicz