Spotkanie z listonoszem- grupa III

      Możliwość komentowania Spotkanie z listonoszem- grupa III została wyłączona

28.10.2022 r. roku grupę III- 4 latków odwiedził pracownik Urzędu Pocztowego w Szczercowie- listonosz pani Marta.

Pani Marta zaprezentowała dzieciom strój listonosza i logo poczty umieszczone na czapce. Następnie nasz gość opowiedział na czym polega praca listonosza, kto to jest nadawca, adresat, co to jest list polecony i wiele innych ciekawostek. Duże zainteresowanie wzbudziła ogromna torba, w której były listy, paczki, broszurki. Na zakończenie spotkania  pani Marta poczęstowała dzieci cukierkami.

Zajęcia były bardzo ciekawe i pouczające. W dobie SMS-ów i e-mail często nie odwiedzamy takich instytucji jak poczta, więc dzieci nie zawsze mają możliwość obserwowania poczty i jej pracowników.

Bardzo dziękujemy pani Marcie za przybycie oraz nawiązanie współpracy.

 

Sylwia Stępińska