Spotkanie online z pracownikami KPP w Bełchatowie w gr. I

      Możliwość komentowania Spotkanie online z pracownikami KPP w Bełchatowie w gr. I została wyłączona

Z uwagi na panującą sytuację nie mogliśmy w tym roku zaprosić policjantów do przedszkola. Jednak bełchatowscy policjanci przeprowadzają spotkania online. W ubiegłym tygodniu, dzięki uprzejmości mamy Ani, pani Małgorzaty Ratajczyk, takie spotkanie odbyło się w naszej grupie. Pani Małgorzata zaprezentowała nam wyposażenie do służby policyjnej, m.in. mundur policyjny i środki przymusu bezpośredniego.

Przypomniała też zasady: bezpieczeństwa w przedszkolu, w drodze do i z niego, bezpiecznego podróżowania rowerem i samochodem, a także o zakazie rozmawiania i przyjmowania różnych rzeczy od nieznajomych. Żegnając się z nami, Pani Gosia życzyła nam wesołych świąt i bezpiecznych ferii, czego również życzymy, serdecznie dziękując za spotkanie!

Dziękujemy także za piękne breloczki, które okazały się dla nas największą atrakcją:-)

K. Ratajczyk