Pasowanie na przedszkolaka w gr. I 22.11.2022

      Możliwość komentowania Pasowanie na przedszkolaka w gr. I 22.11.2022 została wyłączona

Dziś odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość Pasowania na przedszkolaka. Grupa Zielona w pięknych strojach, adekwatnych do swojej nazwy, została oficjalnie przyjęta do grona przedszkolaków. Maluchy bardzo się starały i dały z siebie wszystko podczas występów, śpiewały, tańczyły i mówiły wiersze. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy. W imieniu wójta Krzysztofa Kamieniaka prezenty dla bohaterów dzisiejszej uroczystości przekazała dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Justyna Felisiak.

Dziękujemy za przybycie wszystkim Rodzicom, którzy z przejęciem oglądali swoje dzieci, P. Justynie Felisiak oraz Pani Dyrektor za rozdanie dyplomów!

Serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym przedszkolakom!:) 

https://www.facebook.com/search/posts/?q=gmina%20szczerc%C3%B3w

K. Ratajczyk & A. Bugajska & A. Węglewska