Mikołajki w grupie III

      Możliwość komentowania Mikołajki w grupie III została wyłączona

„ Święty Mikołaj do nas przychodzi

Dużo prezentów dzieciom przynosi

W buciki wszystko zwinnie upycha

I jak czarodziej w pośpiechu znika”.

 6 grudnia do grupy III przyszedł Święty Mikołaj. Już od samego rana dzieci pięknie wystrojone w czerwone czapeczki z podekscytowaniem nasłuchiwały charakterystycznego dźwięku dzwoneczka, zwiastującego przyjście długo wyczekiwanego gościa. Święty Mikołaj dotarł na czas. Zmęczony dźwiganiem wielkiego worka z prezentami, ale jak zawsze uśmiechnięty usiadł przy pięknie ubranej choince. Spotkanie przebiegało w radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki przywitały Mikołaja piosenką, za co zostały obdarowane wspaniałymi upominkami. Każdy przedszkolak z przekonaniem odpowiadał Mikołajowi, że był bardzo grzeczny lub obiecywał poprawę przez następny rok. Ten miło spędzony czas został upamiętniony na naszych zdjęciach.