Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka w gr II i pierwsze zajęcia z pieskiem. 21.11.2022

      Możliwość komentowania Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka w gr II i pierwsze zajęcia z pieskiem. 21.11.2022 została wyłączona

Dziś świętowaliśmy Dzień Praw Dziecka w gr. niebieskiej. Założyliśmy niebieskie koszulki, ponieważ pamiętamy, że UNICEF Polska zaprasza do wykorzystania koloru niebieskiego we wszystkich działaniach podejmowanych z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka, jako symbolu solidarności ze wszystkimi dziećmi na świecie, również tymi, których prawa nie są przestrzegane. Przypomnieliśmy sobie, jakie prawa mają dzieci. Rozmawialiśmy o tym, jak są one ważne, jaką rolę w naszym życiu grają. 

Następnie nasze przedszkole odwiedził uroczy piesek, ze swoją właścicielką. Jak bawiły się z nim dzieci, zobaczycie Państwo na zdjęciach:

A. Bugajska