Maskotki Kici Koci oraz Franklina wykonane dla naszego przedszkola. 04.07.2022

      Możliwość komentowania Maskotki Kici Koci oraz Franklina wykonane dla naszego przedszkola. 04.07.2022 została wyłączona

Dziś odwiedziła nasze przedszkole Natalia Malinowska. Przybyła do nas z pięknymi maskotkami, wykonanymi przez nią na szydełku. Są to słynne i wszystkim znane postacie opowiadań: Kicia Kocia oraz Franklin. Pani Natalia przeczytała dzieciom opowiadania – „Kicia Kocia jest chora” oraz „Franklin i wróżka Zębuszka”. 

Urocze postacie Kici Koci oraz Franklina są dla nas wspaniałym prezentem od Pani Natalii, ponieważ bierzemy udział w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa. Będą one towarzyszyć dzieciom w domach, podczas czytania różnych książeczek.  Dzieci słuchały z zainteresowaniem czytającej Pani Natalii, po czym poznały nasze nowe maskotki. Pani Dyrektor, nauczycielki i pracownicy przedszkola podziwiali kunszt wykonania tychże:)

Bardzo dziękujemy Pani Natalii Malinowskiej za takie zaangażowanie, talent, ogrom pracy i sprawienie przedszkolakom radości.