Maluchy i starszaki w bibliotece na przedstawieniu

      Możliwość komentowania Maluchy i starszaki w bibliotece na przedstawieniu została wyłączona

20 stycznia br. zostaliśmy zaproszeni przez Gminną Bibliotekę Publiczną na przedstawienie

”Zaczarowany medalion” – z serii ”Smerfne Przygody”

Jest to historia czarownicy, która przez swą nieroztropność gubi zaczarowany medalion, przez co traci swą czarodziejską moc. Odnajdują go mieszkańcy lasu, po czym we wiosce następuje szereg dziwnych sytuacji. Maruda przestaje narzekać, Ważniak przechwalać swoich umiejętności, a Zgrywus zamiast psocić, staje się poważny. Aby odnaleźć medalion, czarownica prosi o pomoc Gargamela, aby razem wyruszyli do lasu, gdzie czekają ich zabawne i pouczające przygody.

Przedstawienie jest interaktywne dopasowane do wieku przedszkolnego oraz wczesnoszkolnego, w którym widzowie mogą wziąć udział w zabawach oraz usłyszeć śpiewających aktorów – Hogatę, Smerfitkę oraz Łasucha.

K. Ratajczyk