Mała Fabryka Eksperymentów- realizacja ogólnopolskiego projektu edukacyjnego w grupie III i IV

      Możliwość komentowania Mała Fabryka Eksperymentów- realizacja ogólnopolskiego projektu edukacyjnego w grupie III i IV została wyłączona

Dzieci z grupy III i IV biorą udział w programie : „Mała Fabryka Eksperymentów„ – jest to ogólnopolski projekt edukacyjny.

Który przedszkolak nie lubi ciekawych eksperymentów? Każdy chciałby stać się naukowcem i odkrywać tajemniczy świat doświadczeń. Projekt Mała Fabryka Eksperymentów jest odpowiedzią na potrzeby dzieci w wieku przedszkolnym – w nieszablonowy sposób ma zaspokoić naturalną ciekawość świata przedszkolaków, przyczyniając się do ich wielokierunkowego rozwoju. Zabawy badawcze, proste doświadczenia i eksperymenty z zakresu fizyki, chemii, biologii i ekologii uchylą dzieciom rąbka tajemnicy.

Sylwia Stępińska