Jasełka w grupie IV

      Możliwość komentowania Jasełka w grupie IV została wyłączona

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości.

Dnia 21.12.2022 r. dzieci z grupy IV zaprosiły swoich najbliższych na „Jasełka.
W przygotowaniach do uroczystości brali również udział rodzice, którzy przygotowali dla swoich dzieci piękne stroje oraz przewodnicząca Rady Gminy Barbara Szczepanik. Piękna sceneria oraz oprawa muzyczna wprowadziła wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój. Po raz pierwszy w aktorów wcieliły się dzieci. Na scenie nie zabrakło aniołów, pasterzy, Józefa, Maryi, a do Pana Jezusa przybyli Trzej Królowie. Występy w wykonaniu przedszkolaków wprawiły zaproszonych gości w prawdziwie świąteczny nastrój i uświadomiły, dlaczego co roku, z niecierpliwością czekamy właśnie na te święta. Spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewaniem kolęd oraz pamiątkowym zdjęciem.

Joanna Szcześniak, Sylwia Stępińska