Gość z Inkluzji – Klubu Miłośników Skamieniałości w Przedszkolu Samorządowym w Szczercowie. 21.04.2023

      Możliwość komentowania Gość z Inkluzji – Klubu Miłośników Skamieniałości w Przedszkolu Samorządowym w Szczercowie. 21.04.2023 została wyłączona

Jutrzejszy Dzień Ziemi uczciliśmy w wyjątkowy sposób. W Przedszkolu Samorządowym w  Szczercowie gościem był Pan Michał Bugajski, przedstawiciel i działacz Klubu Inkluzja. Pan Michał z pasją i zaangażowaniem opowiadał przedszkolakom o skamieniałościach. Dzieci obejrzały ciekawe eksponaty w gablotkach, np. zęby rekinów. Inkluzje oglądane pod mikroskopem oraz inne preparaty mikroskopowe, także bardzo się podobały. Podobnie interesujące, okazały się interaktywne karty 4D, między innymi z prehistorycznymi organizmami wodnymi.

                Kto wie, może w przyszłości, znajdzie się wśród absolwentów Przedszkola Samorządowego w  Szczercowie, podobny pasjonat, jak Pan Michał?

Dziękujemy za inspirujące wydarzenie i mini warsztaty paleontologiczne.

A. Bugajska