Głośne czytanie- grupa III i IV

      Możliwość komentowania Głośne czytanie- grupa III i IV została wyłączona

WARTO CZYTAĆ! Czytanie to doskonała forma kontaktu z dzieckiem, znakomity sposób zaspokajania jego potrzeb emocjonalnych. Dziecko słucha wówczas głosu zaangażowanego w czytanie rodzica, dziadków itp., może obserwować jego mimikę i gesty. Jest to świetny czas do wspólnej zabawy i śmiechu, ale też do prowadzenia rozmów. Często dzieci zadają pytania, aby upewnić się, czy dobrze zrozumiały treść książki, poznać znaczenie słów lub mają skojarzenia z poruszanymi tematami.

15.04.2022r. grupę III i IV odwiedziła nasza absolwentka Agatka Wawrzyniak- siostra Lenki z grupy III- przeczytała dzieciom książki: „Kicia Kocia gotuje”, „Kicia Kocia sprząta”, „Kicia Kocia na pikniku”, „Kicia Kocia i witaminowe przyjęcie”.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i pamięć o przedszkolu:)

Sylwia Stępińska