DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Możliwość komentowania DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI została wyłączona

20 marca 2024 r. w naszym przedszkolu gościliśmy uczennice ZSP w Szczercowie.  Miały one  niepowtarzalną okazję zapoznać się z danym miejscem pracy, dzięki czemu mogły  sprawdzić czy zawód ten po prostu im się podoba.

Podczas kilkugodzinnych praktyk uczennice miały możliwość poznania specyfiki i charakteru pracy przedszkola. Wzięły udział w zajęciach praktycznych z dziećmi, pomagały w wykonywaniu prac plastycznych, bawiły się razem z dziećmi,  służyły im pomocą. Obserwowały codzienną pracę nauczycieli z wychowankami w różnych grupach wiekowych, zdobyły wiedzę o tym, jakich kompetencji i wiadomości oczekuje się od kandydatów na tym stanowisku.

Uczennice bardzo chętnie zaangażowały się w proponowane działania. Przedszkolaki bacznie obserwowały  zaproszonych gości i aktywnie z nimi współpracowały, czemu towarzyszył uśmiech, radość i zadowolenie naszych podopiecznych.