DZIEŃ POSTACI Z BAJEK- GRUPA III

      Możliwość komentowania DZIEŃ POSTACI Z BAJEK- GRUPA III została wyłączona

5 listopada to Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Ten dzień jest okazją, aby przypomnieć sobie naszych ulubionych bajkowych bohaterów, którzy są nieodzownym elementem dzieciństwa. Bawią, uczą, pomagają poznać prawdę o świecie i życiu, oswajają dziecięce lęki. Czasem stanowią wzór do naśladowania, a czasem pomagają dzieciom rozpoznać zło;)

W grupie III  Światowy Dzień Postaci z Bajek odbył się 6 listopada. W tym wyjątkowym dniu dzieci przybyły do przedszkola przebrane w przepiękne bajkowe stroje. Przedszkolaki wspaniale się bawiły: odgadywały znane postacie z baśni, dopasowywały rekwizyty do bajek. Opowiadały również o ulubionych postaciach z książek, filmów i dobranocek.  To spotkanie sprawiło dzieciom bardzo wiele radości.

Sylwia Stępińska, Julia Węglewska