Dzień Pluszowego Misia w grupie IV

      Możliwość komentowania Dzień Pluszowego Misia w grupie IV została wyłączona

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie pluszowe misie🐻 opanowały dziś Przedszkole. „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć. My przedszkolaki z grupy IV- 24 listopada 2023-  bardzo miło i wesoło spędziliśmy czas w misiowej krainie 🐻❤️ Dla dzieci tego dnia przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe  i plastyczne, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce oraz degustację miodu. Robiliśmy także żelki z galaretek. Odwiedził nas duży MIŚ, częstując dzieci mini żelkami. Zaprosiliśmy Misia do konkursu, Franuś nasz dzielny przedszkolak odpowiednio dopingowany przez grupę pokonał Misia 🐻. Na zakończenie zamieniliśmy się w misie.

Sylwia Stępińska