Dzień Pluszowego Misia w grupie III- spotkanie z bibliotekarką/ działania kulinarne- gofry

      Możliwość komentowania Dzień Pluszowego Misia w grupie III- spotkanie z bibliotekarką/ działania kulinarne- gofry została wyłączona

 Jak to miło i wesoło, że do przedszkola 25 listopada 2022r. razem z dziećmi przyszły pluszowe misie aby wspólnie świętować. Dziś bardzo dużo u nas się działo: rozpoczęliśmy od przygotowania ciasta na gofry. Odwiedził nas „Duży miś”- ciocia Marysia z gr. 2, cieszył się że spotkał swoich przyjaciół. Pani Ania z biblioteki przeczytała dzieciom bajkę „Miś Tuliś idzie do przedszkola”. Dzieci spędziły dzień na misiowych zabawach. Było wesoło, pracowicie i radośnie. Gofry wyglądały smakowicie i tak też smakowały😋 Zapraszam do obejrzenia zdjęć poniżej 🐻 Na koniec przyszedł do nas Miś Uszatek z ciocią Kasią z gr. 1, żeby życzyć dzieciom kolorowych snów.

Sylwia Stępińska

Misiowe zabawy:

Spotkanie z panią Anią- bibliotekarką:

Robimy gofry dla misia:

Spotkanie z Misiem Uszatkiem- ciocia Kasia z gr. I:

Wesoła Fotobudka:

Dziękujemy za wspaniały dzień- dzieciaki z grupy III