Dzień Pluszowego Misia w gr. I

      Możliwość komentowania Dzień Pluszowego Misia w gr. I została wyłączona

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na pluszowe misie nie przemija.
25 listopada przedszkolaki z grupy I zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię Święta Pluszowego Misia, obejrzały prezentację nt. misiów znanych i nieznanych oraz wspólnie bawiły się przy piosenkach m. in: „ Jadą, jadą misie”, „Misie szare” i „Lubię miodek”.

Jednak największą atrakcją było spotkanie online z misiem Teddy Eddie, wesołym misiem, który uczy angielskiego. Miś Eddie oprowadził dzieci po swoim domku, pełnym zabawnych gości i wesołych niespodzianek. Nauczył przedszkolaki kilku słów i zabaw po angielsku. Bawiliśmy się z nim przednio;-). W tym wesołym dniu pozowaliśmy do zdjęć z Misią Marysią i wieeeelkim pluszowym misiem, który zabrał nas na spacer… Na koniec wykonaliśmy misiową pracę plastyczną spałaszowaliśmy czekoladowe misie-Lubisie.

 

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fyoutu.be%2FoNjW1gn_2iE%3Ffbclid%3DIwAR2fzJSJJpT95kxPsanI-QD7Vqd99vntUrIQ7wzk-YrOCZsAO2lwXq7efjA&h=AT3S_LVuNToHRqA_UD_-fp9tmYmvwLHIJ5sN5uxbIwN9NwjaCEX2IR4SM7dqgzu28u-K25yTytHc6FXFkS-CDMAtS9k0VUFponItS-06lvs1ZkJaYk7MFEHyGSte2wdmiE-vwQ

K. Ratajczyk