DZIEŃ PIERNIKA- ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW- II GRUPA

      Możliwość komentowania DZIEŃ PIERNIKA- ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW- II GRUPA została wyłączona

13 grudnia przedszkolaki zgodnie z przedświąteczną tradycją piekły świąteczne pierniczki. Z pomocą Rodziców praca z przygotowaniem wypieków szła sprawnie i bez trudu. Wszystkim podobało się wykrawanie świątecznych kształtów – choinek, gwiazdek, bałwanków, aniołków przy pomocy foremek. Następnie słodkie ciasteczka piekły się w przedszkolnej kuchni. Po przedszkolu unosił się wspaniały zapach pieczonych pierniczków, który wprawił wszystkich w świąteczny nastrój. W czasie pieczenia- pani Beata Kaczmarek przygotowała dla dzieci wspaniałe zajęcia dotyczące historii pierników.  Zabawa była doskonała, a wspólnie udekorowane pierniczki wyszły przepiękne.

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA PRZYBYCIE:  PANI BEACIE KACZMAREK, JOANNIE SAMBORSKIEJ, ALEKSANDRZE GROŃSKIEJ, PAULINIE BIGOS, MAGDALENIE JUŚKIEWICZ I PANU OSKAROWI GASIŃSKIEMU.

ANNA SMOLAREK

DARIA ZIEJEWSKA