Dzień Kubusia Puchatka w grupie IV

      Możliwość komentowania Dzień Kubusia Puchatka w grupie IV została wyłączona

18 stycznia to Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka, dlatego nasze przedszkole z radością świętowało urodziny tego przyjaznego Misia.

W grupie IV ten dzień obchodziliśmy 31 stycznia 2023r.

Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem brały udział w  Kubusiowych zabawach. Chętnie słuchały opowiadań, których głównym bohaterem był Puchatek i jego przyjaciele. Rozwiązywały także zagadki o mieszkańcach Stumilowego Lasu i śmiało dzieliły się wiedzą na ich temat.  Emocjonujący okazał się konkurs z miodem oraz eksperyment „Magiczny wulkan”. Okazało się, że tego niezwykle przyjaznego, ale nieco niezdarnego puchatego misia, kochają  wszystkie dzieci w naszym przedszkolu.

Sylwia Stępińska