DZIEŃ KOTA, WARSZTATY GIPSOWE- ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW- II GRUPA

Możliwość komentowania DZIEŃ KOTA, WARSZTATY GIPSOWE- ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW- II GRUPA została wyłączona

Zajęcia otwarte, to spotkania, dzięki którym rodzice mogą zobaczyć, jak funkcjonuje przedszkolak w grupie przedszkolnej.

17 lutego obchodzimy Światowy  Dzień Kota. Ma on na celu podkreślić znaczenie kotów w życiu człowieka, zachęcić do niesienia im pomocy  a także uwrażliwić ludzi na często trudny koci los. Obchody ŚDK w Polsce cieszą się coraz większą popularnością.

Rodzice uczestniczyli w zabawach związanych z kotami, rytmice oraz pokazie wytwarzania figurek gipsowych.

Odbyło się także rozstrzygnięcie konkursu grupowego „Kotek psotek”.

I miejsce- Marta Kępińska

II miejsce- Oliwka Mikulska

III miejsce- Martynka Ratajczyk

Wyróżnienie- Lenka Juśkiewicz.

Praca Martusi zostanie wysłana na konkurs ogólnopolski pod tym samym tytułem. Organizatorem konkursu jest Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej Nr 51 w Szczecinie.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA PRZYBYCIE

ANNA SMOLAREK