Dzień Kobietek w gr. I

      Możliwość komentowania Dzień Kobietek w gr. I została wyłączona

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. 8 marca obchodziliśmy go również w naszej grupie. Chłopcy złożyli życzenia, tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste „100 lat” i wręczyli piękne niespodzianki. Dużą atrakcją okazała się fotobudka, która zostanie z nami na dłużej 🙂 Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.

Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszej grupie to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia i podarki♥♥♥

K. Ratajczyk, A. Bugajska i A. Węglewska