Dzień Jabłka/ sok owocowy w grupie IV- 27.09.2023r.

      Możliwość komentowania Dzień Jabłka/ sok owocowy w grupie IV- 27.09.2023r. została wyłączona

27.09.2023r.- to dzień atrakcyjny dla dzieci z grupy IV 🙂

Troszkę eksperymentowaliśmy: chemiczną bitą śmietanę i deszcz z chmury wykonaliśmy 🙂

Następnie prace plastyczną: stemplowanie jabłek gąbką:)

Najbardziej jednak wszystkim podobało się robienie soku z jabłek. „Kto soki pije, ten długo żyje! Soki to nie tylko doskonałe źródło witamin i cennych składników, ale pyszniejsze są niż słodycze. Przekonaliśmy się o tym dzisiaj, podczas robienia i picia soku przez dzieci. Dzieci pełne zainteresowania i ciekawości przystąpiły do mycia owoców , później już pozostało wrzucenie ich do sokowirówki i sok gotowy. Wszystkim bardzo smakował, ponieważ wykonany był przez dzieci, bez cukru i konserwantów. Wielkie brawa dla Was😊👏

Oto nasze dzielne przedszkolaczki „jabłuszka”🍎🍏 :

Sylwia Stępińska