DZIEŃ JABŁKA- KTO SOKI PIJE, TEN DŁUGO ŻYJE! – II GRUPA

      Możliwość komentowania DZIEŃ JABŁKA- KTO SOKI PIJE, TEN DŁUGO ŻYJE! – II GRUPA została wyłączona

Wszyscy dobrze wiedzą, jakie bogate w witaminy są soki owocowe czy warzywne. Warto pomóc dziecku polubić je.  Soki to nie tylko doskonałe źródło witamin i cennych składników, ale  pyszniejsze są niż słodycze. Przekonaliśmy się o tym, podczas robienia i picia soków przez dzieci w naszej grupie.
Dzieci pełne zainteresowania i ciekawości przystąpiły do mycia owoców, wspólnych zabaw dydaktycznych, a później już pozostało tylko wrzucenie jabłek do sokowirówki i sok gotowy. Degustacja wspólnie z opiekunami zachęciła dzieci do sporego wypicia soku. Wszystkim bardzo smakował, ponieważ wykonany był przez dzieci, bez cukru i konserwantów.

ANNA SMOLAREK