DZIEŃ DZIECKA- gr. III

      Możliwość komentowania DZIEŃ DZIECKA- gr. III została wyłączona

DZIEŃ DZIECKA
We wtorek 1 czerwca obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Dziecka. Dzień ten obfitował w wiele ciekawych zdarzeń z mnóstwem atrakcji. Od samego rana w radosnych nastrojach bawiliśmy się z „Piratką Katie” pląsając przy rytmach muzyki i śpiewając piosenki w języku angielski oraz zamieniliśmy naszą salę w pracownie artystyczną. Główną atrakcją tego dnia był Cyrkowy występ w wykonaniu Pana Rafała Mikołajewskiego, w którym podziwialiśmy pokaz żonglerki, chodzenie na szczudłach, magiczne sztuczki i wiele innych atrakcji. Radość dzieci była ogromna zważywszy na ich bezpośredni udział w każdej z przygotowanych akrobacji. Mamy nadzieję, że Cyrkowy Dzień Dziecka na długo pozostanie w pamięci.

Filmiki

Żonglerka

Zabawa pt. „Head shoulders knees and toes”

Chusta

 

Beata Kukieła, Justyna Jaśkiewicz, Joanna Pabich