„DZIECIAKI SADZENIAKI”- II GRUPA

      Możliwość komentowania „DZIECIAKI SADZENIAKI”- II GRUPA została wyłączona

Dzieci z II grupy wzięły udział w wyjątkowych warsztatach „Dzieciaki sadzeniaki” organizowanych przez sklep Leroy Merlin. Celem akcji jest uczenie dzieci pielęgnacji roślin i rozbudzanie w nich zainteresowań przyrodą. Warsztaty składały się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Najpierw dzieci zwiedzały sklep, a potem sięgnęły po rękawiczki, kolorowe doniczki, kwiaty i zabrały się do pracy. Możliwość samodzielnego sadzenia swojej roślinki była dla każdego przedszkolaka ogromną frajdą. Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał dyplom „Dzieciaka Sadzeniaka”, słodkie niespodzianki, a przede wszystkim mógł zabrać swoją roślinkę do domu. Tak, swoją!

To był bardzo pracowity i ciekawy dzień, który na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.

ANNA SMOLAREK