BAJKOWE, WYBUCHOWE… ZAJĘCIA OTWARTE Z RODZICAMI- GRUPA III

Możliwość komentowania BAJKOWE, WYBUCHOWE… ZAJĘCIA OTWARTE Z RODZICAMI- GRUPA III została wyłączona

12 czerwca 2019 r. odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców na temat bajkowych postaci oraz eksperymentów: „Wulkan chemiczny”, „Chemiczna bita śmietana” oraz jak oddzielić żółtko od białka za pomocą butelki. W tym dniu rodzice mieli możliwość obserwować swoje dzieci podczas zajęć, a także w czasie organizowanej i swobodnej zabawy.
W trakcie zajęć dzieci  wraz z rodzicami z chęcią brali udział w proponowanych formach aktywności.

Zajęcia otwarte są wspaniałą okazją do wspólnej zabawy oraz przyczyniają się do wzmacniania więzi emocjonalnych między rodzicami i dzieckiem.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie: mamie Antosia- p. Kamili Dylak, mamie Oli- p. Lidii Kropidłowskiej, mamie Piotrusia- p. Natalii Śmietańskiej.

S. Stępińska