AKCJA PEŁNA MISKA 2023

      Możliwość komentowania AKCJA PEŁNA MISKA 2023 została wyłączona

Pomóżmy nakarmić psiaki i kociaki ze schroniska!!!
„AKCJA PEŁNA MISKA”


Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału, w organizowanej przez nasze przedszkole zbiórce karmy i innych rzeczy dla psów i kotów, przebywających w schronisku dla bezdomnych zwierząt – SCHRONISKO BEŁCHATÓW

Od 6.11.2023 do 13.11.2023 zbieramy w holu przedszkola przy wejściu głównym:
– karmę (suchą i mokrą)
– „przysmaki”
– zabawki dla zwierząt
– koce

 

„Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę” – to pierwsze słowa polskiej ustawy o ochronie zwierząt. W tę wiedzę należy wyposażać społeczeństwo – a najlepiej zacząć właśnie od dzieci, od ich fascynacji światem, przyrodą i zwierzętami, która w prosty sposób może być przekształcona w wiedzę praktyczną: jak właściwie traktować zwierzęta, dbać o nie, porozumiewać się z nimi.


Anna Bugajska, Justyna Jaśkiewicz, Sylwia Stępińska