Zajęcia biblioteczne w grupie I. 20.11.2023r.

      Możliwość komentowania Zajęcia biblioteczne w grupie I. 20.11.2023r. została wyłączona

Dziś naszym gościem była Pani Anna Matuszak z Gminnej Biblioteki Publicznej w Szczercowie. Pani Ania przyniosła dzieciom różne książki. Opowiadała o ich budowie, różnych rodzajach, m.in. przedszkolaki z ciekawością przeglądały karty książki dla niewidomych, książeczki materiałowe i interaktywne. Posłuchaliśmy o tym, co należy zrobić, aby zostać bibliotekarką i pracować wśród tych przepięknych i ciekawych opowiadań, bajek, baśni, ksiąg najróżniejszych, które mieszczą się na wysokich regałach w bibliotekach. Pani bibliotekarka przypomniała nam również i zachęcała nas do uczestnictwa w projekcie „Mała książka – wielki człowiek”. Zostaliśmy zaproszeni do odwiedzania biblioteki, wypożyczania książek, dalszego uczestnictwa w bardzo ciekawych spektaklach.

Dziękujemy za przepiękne zajęcia i zapraszamy ponownie.