Wycieczka do szkółki leśnej „Borowiny” w Klukach- grupa III i IV

      Możliwość komentowania Wycieczka do szkółki leśnej „Borowiny” w Klukach- grupa III i IV została wyłączona

14 października 2022r. dzieci z grupy III „czerwonej” i IV „żółtej” uczestniczyły w wycieczce do Szkółki Leśnej Borowiny. Dzieci zapoznały się ze ścieżką edukacyjną „Opowieści Bielika”, poznały gatunki drzew leśnych, utrwaliły zasady prawidłowego zachowania w lesie, nawiązały bezpośredni kontakt z przyrodą poznając walory przyrodnicze lasu.

Ścieżka zaplanowana została na planie przypominającym kształtem pnącą roślinę. Wyposażenie stanowisk jest w pewnej części interaktywne i umożliwia dzieciom samodzielne sterowanie niektórymi jej elementami. Towarzystwo powiększonych modeli ptaków, owadów i grzybów stanowiło wspaniałe tło dla pamiątkowych zdjęć.

Wycieczka na długo pozostanie w naszej pamięci!!!

Sylwia Stępińska, Justyna Jaśkiewicz, Joanna Szcześniak